fbpx
İçeriğe geç Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

Altı Yüzden Fazla Robotik Kalp Operasyonu

Gerçekleştirdiğim altı yüzün üzerindeki robotik kalp operasyonlarından dolayı aldığım sertifikanın gurur ve sevincini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Robotik kalp ameliyatlarındaki uzmanlığım ve yüksek başarı oranlarım, hastalarıma sunduğumuz dünya standartlarındaki konforun temelini oluşturuyor.

🫀 Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi Nedir?

Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi 25 yılı aşkın süredir kalp cerrahisi, genel cerrahi, üroloji, göğüs cerrahisi ve pediatrik cerrahi gibi birçok farklı branşta, 70’den fazla ameliyat türünde hekimlerin daha başarılı cerrahi yapmalarını sağlayan ve şimdiye kadar dünya genelinde 12 milyondan fazla ameliyatta kullanılmış bir teknolojidir.  

Robotik kalp cerrahisi özel olarak geliştirilmiş robotik cerrahi sistem yardımıyla, göğüs kafesinde açılan 8-10 mm’lik küçük deliklerden robotik aletler kullanılarak, yüksek çözünürlüklü bir kamera yardımıyla gerçekleştirilen en ileri cerrahi yaklaşımdır.

Robotik kalp cerrahisi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek, ikinci bir uzman görüşü almak veya randevu oluşturmak için benimle 0553 622 38 78 numaralı telefonum üzerinden iletişime geçebilir veya iletişim formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca, adres ve iletişim için Google Haritalar sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Hastalarımızın sağlıklı bir ameliyat geçirmesi ve sorunsuz bir iyileşme dönemi çok önemlidir.

Yorum bırakın