fbpx
İçeriğe geç Alt bilgiye atla
İletişime Geçin

Sorularınızı
Cevaplayalım

  Hastaneye Nasıl Ulaşırım?

  Detaylı bilgi için iletişim numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Memorial Bahçelievler Hastanesi D-100 karayolu (Mecidiyeköy-Avcılar karayolu) ve metrobüs hattı üzerinde Ataköy kavşağında yer almaktadır. Şirinevler metrobüs durağına yakın lokasyondadır.

  Ayrıca, Google Haritalar veya Yandex Harita uygulamalarıyla hastane lokasyonuna kolayca ulaşabilirsiniz.

  Çalışma Saatleri

  Hafta içi: 08:00-18:00

  Cumartesi: 09:00-12:00

  İkinci Uzman Görüşü

  Hastalarımızın büyük bir kısmı kalp hastalıkları ile ilgili önerilen tıbbi tedavi kararıyla ilgili ikinci bir uzman görüşü almak isterler. Bu konu çok önemlidir ve hasta hakları arasında yer alır. Eğer ki kalp ameliyatı olacaksanız doğru karar verilmesi başarılı bir tedavi için kritik olan noktadır.

  Sizde kalp hastalığınız ve de size önerilen tedavi yöntemi ile ilgili görüş almak isterseniz telefon ya da doğrudan danışmak suretiyle bana 0553 622 38 78 numaralı telefonumdan her zaman ulaşabilirsiniz.

  Telefon hattım 7/24 açıktır.  

  Görüntülü Görüşme

  Ameliyat öncesi ve sonrası dönemde aklınızdaki sorularla ilgili ya da hastaneye ulaşamayacak iseniz görüntülü konuşma talep edebilirsiniz. Randevu için iletişim numarası üzerinden konuşarak ya da whatsup üzerinden mesajlaşarak uygun saatleri belirleyebiliriz.  

  WhatsApp İletişim

  Tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak ya da randevu almak ve danışmak istediğiniz konular hakkında asistanıma WhatsApp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

  WhatsApp Hattı: 0542 473 51 15

  02

  Memorial Bahçelievler Hastanesi